HEMEN BİLGİ AL

Halal Villa Booking Bölgede Bulunan Villalar

Bölgede Bulunan Villalar
  • Önerilen Sıralama
  • Fiyata Göre Azalan
  • Fiyata Göre Artan
Aradığınız Filtrelere Göre Sonuç Bulunamadı

Patara

Patara, Antalya'nın Kaş ilçesinin Kalkan beldesi yakınlarındaki bir Likya kentidir. Sadece Türkiye’nin değil, tüm dünyanın en güzel plajlarından biri olarak bilinen Patara Plajı, yaklaşık 18 kilometre uzunluğu ile adeta saklı kalmış bir cennet bulunmaktadır. Maldivler'i andıran bembeyaz kumsalları ile denizin tadına varabileceğiniz bu plaj, tatilinizi unutulmaz kılacak.

Patara Plajı, Kalkan’a sadece 15 kilometre mesafede  bulunmaktadır. Akdeniz’in en güzel koylarına gidebileceğiniz, manzarası ile meşhur olan D400 karayolunu kullanarak Patara Plajı’na ulaşabilirsiniz.  Fethiye’den 81, Kaş’tan 45, Antalya’dan 376 kilometre uzaklıkta bulunan Patara Plajı’na aracınız ile çok rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz gibi, Fethiye – Kaş arasında sefer yapan otobüslerden, Ovaköy mevkiinde inerek yaklaşık 3.5 kilometrelik bir yürüyüş veya taksi yolculuğu ile Patara’ya ulaşabilirsiniz.

Patara Kum Tepeleri: Patara Plajı’nda, manzaranın tadını çıkarabilmeniz için doğa elinden gelen her şeyi yapıyor. Bu uzun kumsalda, tamamen doğal şekilde oluşan kum tepeleri manzarayı izleyebilmeniz ve benzersiz fotoğraflar çekebilmeniz için sizi bekliyor. Kumsalın orta kısımlarında yoğunlaşmış olan kum tepeleri, Patara Plajı’na benzersiz bir tat katıyor.

Patara Antik Kenti: Plajdan güneye doğru yapacağınız 1.5 kilometrelik bir yürüyüş ile Patara Antik Kenti’ne ulaşabilirsiniz. Antik tiyatro, nekropolis, bazilikalar ve hamamlardan oluşan Patara Antik Kenti, bölgenin ve Likya’nın tarihini anlamanızda size yardımcı olacak.

 

Karşılaştırmalar

Karşılaştırmalara eklediğiniz villa bulunmamaktadır