HEMEN BİLGİ AL

Halal Villa Booking Bölgede Bulunan Villalar

Bölgede Bulunan Villalar
  • Önerilen Sıralama
  • Fiyata Göre Azalan
  • Fiyata Göre Artan
Aradığınız Filtrelere Göre Sonuç Bulunamadı

Bodrum

Ege’nin en gözde tatil beldelerinin başında gelen Bodrum sadece yaz aylarında değil, yılın dört mevsimi ilgi görüyor. Özellikle son yıllarda şehir yaşamından sıkılıp Bodrum’a taşınanların sayısı hayli artmış durumda. Yarımada çevresinde Yalıkavak, Gümüşlük, Turgutreis, Akyarlar, Türkbükü, Gündoğan başta olmak üzere birbirinden güzel beldeler bulunuyor. 

Bodrum Plajları

Bodrum’da gezilecek yerler dendiğinde şüphesiz akla ilk gelen yerler plajları. Bodrum’un çevresinde birbirinden temiz ve eşsiz plajlar bulunmakta. Genellikle dik yamaçlar ve taşlık  kıyılarla çevrili olan Bodrum’dan denize girilecek en doğru noktayı bulmak, senelere dayanan bir tecrübe gerektiriyor. İşte size en ideal denize giriş noktaları:

Peksimet Plajı: Bodrum’un en güzel plajlarından birine sahip Peksimet koyu. Herkesçe bilinen bir yer olmaması en büyük avantajlarından. Her daim ılık ve dalgasız bir suya sahip. 2-3 sahil restoranı dışında pek fazla işletme seçeneği ve tuvalet, kabin gibi lüksler de yok. Bunları göze alarak gittiğiniz de tam anlamıyla bir cennet.

Gerenkuyu Plajı: Enfes bir denize sahip olan plajdaki tek işletme belediyenin işlettiği büfe. Karavan ya da çadır kampı için de uygun alanlar bulunan plajda genelde doğa aşıkları denize giriyor.

Kumbahçe Plajı: Bodrum merkezinin hemen yanı başında, Bodrum Kalesi’ne nazır bir manzaraya sahip olan Kumbahçe Plajı, günbatımının en güzel izlendiği yerlerden biri. Bodrum’dan çok uzaklaşmadan deniz keyfi için ideal nokta.

Bitez Plajı: Bodrum’un en popüler plajlarından olan Bitez Plaı’nda taşsız temiz bir kum ve masmavi, berrak bir deniz sizi bekliyor. Doğrusunu söylemek gerekirse Bitez’de denize girmeden Bodrum’u gezdim gördüm dememek gerek.

Akyarlar Plajı: Bitez gibi Akyarlar da adı geçmezse olmazlardan biri. Mavinin bütün tonlarını içerisinde barındıran muhteşem güzellikteki deniziyle mutlaka uğramanız gereken bir nokta.

 

Karşılaştırmalar

Karşılaştırmalara eklediğiniz villa bulunmamaktadır